مفهوم ترميدور

نقطه واگرد همه انقلابها زمانی آغاز ميشود که (حقوق بشر )به امتياز ويژه برای انقلابی نماها مبدل شود!

/ 7 نظر / 5 بازدید
amirreza amirbakhtiar

سلام جناب مميزی .با تشکر از تلاشهای شما .پيروز و پايدار باشيد .جاويد باد ايران

omid

با سلام نيمی از انسان پری و ملک است که اميدارم برای همه اين قسمت بزرگتر باشد.ضمنا ياد اين جمله از کتاب قلعه حيوانات افتادم که همه برابرند اما بعضی ها برابر ترند؟موفق باشيد

یوسف

نمی دانم در مخیله « ميخلز » چی می گذشت که با ضرس قاطع بیان می داشت که : تمامی حرکت های اجتماعی به آنجايی خواهند رسيد که انقلابيون آگاهانه ! بی حسی سياسی را برخواهند گزيد .. !

احمد

سلام بر استاد/نطفه واگرد انقلابها زمانی بسته می شود که انقلابيون جای ابراهيم و بت بزرگ را اشتباه می گيرند/به روز شدم/شاد باشيد

سازمان انجمنهای اسلامی خیزش سرخ ایران

با سلام عجب اشاره های دقیقی به مشکلات میکنید اُستاد، متأسفانه همینطور است...شهید چمران میفرماید : ما چندین سال تلاش کردیم که ثمره ی مبارزه در راه اسلام به نتیجه برسد، حالا باید هزاران سال صبر کرد اشتباهاتی که دارد به نام انقلابی گری واسلام روی میدهد از نام اسلام پاک شود!

شریف

با ياد حضرت حق و با سلام. از لطف شما نسبت به وبلگ آزادی و فضیلت سپاس‌گزارم. متن مورد کوتاه مورد اشاره، مقاله‌ای مبسوط است که پيش از اين در يکی از نشريات تخصصی علوم سياسی منتشر شده و بعداْ در تعدادی از روزنامه‌ها نيز منتشر شد. متن مختصر آن مقاله مبسوط هم اينک در آرشیو سایت بازتاب و نیز باشگاه انديشه در صفحه اهل قلم با نام نگارنده موجود است. ... باید بنویسم جمله کوتاه خوبی در تعریف ترمیدور نگاشته اید. موفق و پایدار باشید.

North Star

تا مبنای آن انقلاب از چه پايگاهی باشد ... .