بذر انديشه عدالت و آزادی ۹۹

 

          تسليم شدن جبری شايد شريعت باشد ولی ايمان نيست.

                                                                                  انعام ۱۰۷

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
راه ميان‌بر

سلام. از پيام شما سپاسگزارم. اينجا هم بدجايي نيست فقط بايد عنوانش رو به جاي مقالات، بذاريد جملات.

نيما

سال خدمتگذاري به مردم نيز به پايان رسيد به نظر نمي رسد هيچ برنامه مدوني به اين منظور ارائه شده باشد و همچينن مشخص نيست در دستگاهاي حكومتي چه مقدار به اين شعار عمل شدو هيچگاه نيز آماري بر ميزان رسيدن به اين هدف ارائه نخواهد شد،‌آنچه واضح و مبرهم است خدمات شايان تشكر قوه قضايه و شوراي نگهبان است (كه تشكر لازم به عمل آمد)، زنداني شدن نويسندگان و دگرانديشان، تعطيلي روزنامه ها و شاه بيست عزل انتخابات هفتمين دوره انتخابات مجلس هفتم بود.

نيما

سال 81 عمل به رفتار علوي ناميده شد، احكام اعدام دكتر آقاجري،‌زندان نوانديشان، فساد گسترده در دستگاه هاي حكومتي،‌افزايش بيكاري، رشد روز افزون فحشا، مختومه شدن پرونده آقا زاده ها از بارزترين كارها براي عمل به اين منش بود.

نيما

سعيد مرتضوی، دادستان عمومی و انقلاب تهران، به عنوان مدير نمونه کشوری در قوه قضائيه جمهوری اسلامی انتخاب شده است.سعيد مرتضوی شهرت خود را در نتيجه توقيف کردن ده ها نشريه و زندانی کردن روزنامه نگاران و اندیشمندان و اصلاح طلبان کسب کرد. مبارکه!!!!

سعید

سلام عليکم... لطيفه دل انگيز شما پيرامون فمینيست ها را خواندم... بسيار لطيف و تاثيرگذار بود...اگر دوست داری لطايفی چند درباره آخوند پرستها را بخوانی به وبلاگ من بيا... و اگر شهامت مناظره و گفتگو را داری از اکنون آمادگی خود و تمام دوستانی که لينکشان در وبلاگ من هست را در مورد نظام مردم سواری دينی اعلام می کنم........ای خداوندان شب پيمان ظلمت دوست...ظلمت آباد بهشت گندتان را در به روی من باز مگشاييد...

بهرام

سلام .... اميدوارم كه هميشه مومن باشم تا متشرع !

darya

مطالب کوتاه و پر باری انتخاب ميکنيد.موفق باشيد

dariush

اگر از قران مي نويسي درست بنويس اگر خدا مي خواست آنها را از شرك باز مي داشت و ما تو را نگهبان ايشان نكرديم و تو وكيل ايشان نخواهيم بود. انعام 107 اين معني با معني شما زمين تا آسمان فرق دارد. معناي اصلي كه من نگشاتم مي گويد كه خدا خودش آنها را كافر كرده و دست خداست كه مسلمان شوند نه رسول. گويي محمد وقتي ديده كه كارفران را نمي تواند به كيش خود گراياند اينچنين خود را خلاص نمود. اين كار شما مسلمانان است كه آيات مضخرف قرآن را با دست نوشته هاي خودتان زينت مي دهيد تا شايد اسلام همچنان پابرجا بماند. رسالت دروغين و شرم آورتان را ادامه دهيد. ولي بدانيد كه اين مردم روزي راه درست را باز خواهند شناخت و آن هنگام چهره ي امثال تو و امامانت و پيامبران كاذبت ديدني است. خودت هم مي داني كه اسلام دين به عجب جبري است. پس اينقدر گندكاري هايش را ماسمالي نكن. انعام 110- و ما دل و ديده اينان را چون اول بار ايمان نياوردند اكنون از ايمان بگردانيم و آنها را به آن حال طغيان و سركشي واگذاريم تا به ورطه ي ظلالت فرو مانند. اينهم الله بي جنبه ي شما!!!!!!!!!!!!

dariush

و راستي التوبه 123- اي كساني كه ايمان آورده ايد بكشيد كافراني را كه به شما نزديكترند. آنها بايد در شما شدت و خشونت (و قدرت ) احساس كنند و بدانيد خداوند با پرهيزكاران است. اينرا هم نوشتم گفتم شايد بعد تر بخواهي بگويي لا اكراه في الدين!!!!!!!!!!!!