وارث

سلام بر تو ای وارث آدم برگزيده خدا

سلام بر تو ای وارث نوح  پيامبر  خدا

سلام بر تو ای وارث ابراهيم دوست خدا

سلام بر تو ای وارث موسی همسخن خدا

سلام بر تو ای وارث عيسی روح خدا

سلام بر تو ای وارث محمد محبوب خدا

سلام بر تو ای وارث علی  ولی خدا....

/ 11 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد(یه دل خاکی با کلی پاکی)

سلام . سلام بر مظهر رشادت و شهادت . تسليت من رو قبول کنيد . شرمنده ام اگه زود تر سر زده بودم حتما در مجلس سوگ پدر بزرگوارتون شرکت ميکردم . اين غم ٬ غم عجيبيه . اميدوارم بقای عمر شما و خانوادتون باشه .

نی لبک

آقای مميزی عزيز اگر بدونید چقدر شرمنده ام.خیلی متاسف شدم.تسلیت می گم وآرزوی سلامتی برای شما دارم.من مدتی بود که زیاد فعال نبودم بریا همین هم بی خبر مانده ام.باز هم متاسفم

پاتتا

السلام و عليکم و رحمت الله و برکاته .استادی شما البته!

farasoo

سلام/خوشحالم که آمديد! و شروع دوباره تان مصادف شد با ماهی که بنام حسين است.اين خوب است.خيلی خوب....و اما سعادت نداشتم که ببينمتان..خدا ميداند که می خواستم چهارشنبه خدمتتان برسم...منتهی در برف کرج گير کردم....! خدا رحمتشان کند....! دوستتان دارم.به خانم سلام برسانيد..

agha khare

باز هم بگين اين ملی مذهبی ها بين نژاد و قوم و قبيله تبعيض قائل نميشن ! يه سر به طويله ما که نميزنيد دل يه خر بيچاره رو شاد کنيد که !!

zita

سلام.من زياد مذهبی نيستم.بنابراين ميگويم٫سلام بر آدمی که به همه موجوداتی که در اين دنيا هستند احترام ميگذارد و آنها را نميآزارد.

man

راستش فکر کردم اولش از اين انشاءهايی است که ما مدرسه به مناسبت ۱۲ بهمن مينوشتيم............ولی سلام مارا هم به لب تشنه اش برسان

احمد

عرض ادب/سلام بر حسين که پرچم مبارزه با جهل مذهبی را از آدم به ارث برده است/سلام بر او که آموخت ما را هر آنکه نام خدا دارد خدايی نيست /سلام بر او که به ما آموخت شيعه يعنی نداشتن تاب تحمل رفتار حاکم جوری که نام خدا را يدک می کشد/و به فرمايش خانم زيتا٫سلام بر آدمی که به همه موجوداتی که در اين دنيا هستند احترام ميگذارد و آنها را نميآزارد.

علی

سلام و سر سلامتی.