بذر انديشه آزادی ۳۱۸

انسان در برابر خداوند مسئول است و برای ادای اين مسئوليت آزاد آفريده شده است!

                                                                     محمد باقر صدر

/ 18 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سیمرغ عشق

سلام و درود فراوان بر شما دوست گرامي ... ضمن تشكر بي پايان براي حضور گرم شما در سالروز سيمرغ عشق ... اميدم لطف پرورگار است براي جبران ... ... همواره در پناه حق باشيد ... (24 مرداد كلامي ديگر از سيمرغ)

عقیق

سلام استاد.ممنون ازلطف شما....انسان آزاده اول بايد آزادی را درک کند بعد به ان عمل نمايد تا در مقابل خداوند به مسئوليت خويش بدهکار نباشد. چند درصد از مردم روزگار ما معنی چنان آزادی را ميدانند...نميدانم.

خیزش سرخ مسلمان

با سلام اُستاد عزیز ، متأسفانه ما با جمعی رودروائیم که نام بزرگان میبرند اما دشمن آنان اند، این نشانه ی راستگرایان کثیفی ست که لاجوردی را در حد پرستش بالا میبرند درحالیکه دست امثال لاجوردی تا زیر بغلشان به خون بی گناه آلوده است، یا حق عزیز جان

رضا

سلام/خیلی عالی بود/پيشاپيش سالروز ولادت باسعادت اولين اختر آسمان امامت مولای متقيان شيرمردان حضرت علی (ع)را خدمت شما تبريک وتهنيت عرض می کنم ./بدینوسیله دعوت ميکنم ار وبلاگ حقير ديدن بفرمائيد/قبلا از عنايت شماکمال تشکر وقدردانی رادارم

ققنوس

راستي مخلوق در برابر خالق به ناظر من هيچگونه مسئوليتي ندارد.

ققنوس

مسئوليت خود نوعي سلب آزاديست.

هوشنگ

سلام. متاسفم که برخی از دوستان يشتر به گوينده ی سخن توجه دارند تا خود سخن. من نيز معتقد به مسوول بودن انسان در برابر خداوند و آزادي آفريده شدن او هستم. آزادی يعنی نفی اسارت و بندگی غيرخدا. انسانی که خود را بنده خدا نداند ، بنده غير خداست. تنها خداست که از هر قيد و بندی آزاد و رهاست و انسان نمی تواند نه بنده خدا باشد و نه بنده غير او.

هوشنگ

سلام. متاسفم که برخی از دوستان بيشتر به گوينده ی سخن توجه دارند تا خود سخن. من نيز معتقد به مسوول بودن انسان در برابر خداوند و آزاد آفريده شدن او هستم. آزادی يعنی نفی اسارت و بندگی غيرخدا. انسانی که خود را بنده خدا نداند ، بنده غير خداست. تنها خداست که از هر قيد و بندی آزاد و رهاست و انسان نمی تواند نه بنده خدا باشد و نه بنده غير او.

یعقوب معصومی

در ایران حكومت اسلامی عدل علی بر قرار است ووو دزدی فقر فحشا مواد مخدر بیكاری وووووو بیداد میكند محمد خان باقر صدر در این وسط چه نقشی دارد گور پدر خدا و اندیشه خدائی شما هم بیكارید هم بی عار ولابد هم جیبتان پر كه توی این واویلای اسلامی فكر باقر صدرها هستید

مروارید عرفان

آنهایی که شهامت دادن آدرس خودشان را ندارند. وبی ادبانه هر چه به ذهنشان میرسد می نویسند ارزش نگه داشتن در وبلاگت را ندارد . لطفا نوشته اقای معصومی را پاک کن .