بذر انديشه آزادی ۳۰۴

 

         تورم دشمن بزرگ آزادی است  !

                                           فون هايک

/ 7 نظر / 4 بازدید
omid

نمی دانم چند سال داريد از نوشته هايتان بر می آيد که ازمن مسن تر وسرد و گرم چشيده تر باشيد.و وقتی ميبينم با اين حرارت و شو راجع به آزادی وحرکت مردمی مطلب می نويسيد واقعا به شما غبطه می خورم و روزگار گذشته خودم را بياد می آورم چون من به اين مردم ايمان خودم را از دست داده ام آنان فقط به دنبال يک اسطوره و پيشتاز می گردند و در بدترين سرايط رهايش می کنند.موفق باشيد.

عزیزی

با درود.من به روز کرده ام.منتظر حضورتان هستم.

afsaneh

سلام...اول عذر خواهی می کنم که خيلی وقته سر نزدم...در مورد اين نوشته که ۵ کلمه است ولی بسيار عميق و تمامه نتيجه ها رو درباره آزادی شامل شده...

ايران امروز

سلام جناب مميزي. درباره اين کلمه سخني ندارم ولي نوشته قبلي شما را همين الان خواندم و خوب بود در نظرم. اينکه حق مردم را نمي دهند. انتخابات شده 3 مرحله. نمي دانم اگر بخواهم براي شرکت در انتخابات اماده شوم بايد به کي و چگونه و با چه توقعي راي بدهم. از طرفي شوراي نگهبان انتخاب خودش را انجام مي دهد. بعد مردم انتخاب مي کنند . در نهايت رهبر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! يعني هيچ. يعني اينکه ما همچون رمه هاي هستيم. خيلي ببخشيد اين روزگار ما است که چنين شده. مردم هم قهر را ياد گرفتن و دشنام دادن . چيزي که اولي به زيان همه است و دومي نه زيان در بر دارد و نه سود. نمب دانم به کجا داريم مي رويم و يا مي برندمان؟ موفق باشيد.

farasoo

سلام استاد! ......چقدر جايتان خالی بود.ای کاش می توانستم برايتان تعريف کنم....! يادتان که نرفته است.امروز بزرگداشت يدالله سحابی بود! عجب روزگاری شده است! آقای کروبی هم آمده بود.....

North Star

و شايد جرقه ای از برای آزادی

zita

سلام.نوشته شما با نام فرصت انتخابات بسيار گويای مشکلات ايران عزيز ماست.يادمان باشد که برای رييس جمهور آينده کمی اختيارات هديه ببريم.چون بهترين شيرينی برای شادباش گويی يک رييس جمهور در ايران است.همه در ايران اختيارات دارند بجز رييس جمهمر!