اعلاميه جهانی حقوق بشر

۱ - تمام افراد بشر آزاد به دنيا ميايند و از لحاظ حيثيت و حقوق با هم برابرند. همه دارای عقل و وجدانند و بايد نسبت به يکديگر با روح برادری رفتار کنند.

 

/ 11 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
aminmoj

البته تمام افراد بشر آزاد بدنيا می آيند و از لحاظ حيثيت و حقوق با هم برابرند بجز اون دسته ای که آزاد بدنيا نمی آيند و از لحاظ حيثيت و حقوق هم با دیگران برابر نيستند، بنابراين دليلی ندارد با آن دسته با روح برادری رفتار شود!

شهلا

آقای ممیزی درود بر شما: اگر اين آزادی و برابری را بتوان خوب آموخت و بدون بالاتر دانستن حق خود بر ديگری به انسانها و به افراد دیگر جامعه نگاه کرد و رفتار عالانه کرد.......... تا درودی دگر بدرود.

zita

سلام.بله حق کاملن با شماست.آقای معين باعث آرامش و بيحالی مردم ميشد.درست مانند يک مسکن.شايد اينجوری٫بيماری به حدی برسد که کار را يکسره کند.خدا به مردم بی چاره که چاره ای جز تحمل ندارند برسد

Mahmoud Dehgani

با درود آزادی حق مسلم انسان هاست. ما به عنوان ملتی که خود پيشگام حقوق بشر بوده بايد برابری حقوق انسانی را ارج گذاشته و طلايه دار آن در منطقه باشيم. منشور حقوق بشر و آزادی اسيران از زير يوغ آشور بنی پال کورش و همينطور گسترش فرهنگ و تمدن ايرانی در جبل آمل لبنان امروز شاهدی تاريخی بر اين مدعاست. با ارادت و اخلاص محمود دهقاني

ساسان

بنده نیز با حقوق بشر دوستی می ورزم و از انها حمایت مینمایم.بدرود بر سرزمین نیکوی ایرانیان و حقوق بشرها

ساسان

شوربختانه لينکهايم يادم رفته بوده

احمد

با سلام. خيلی خوشحال می شدم اگر مطلبی در مورد انتخابات تو سايتتون می خوندم.

Virus

نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد / عالم پیر دگر باره جوان خواهد شد

North Star

ادیانی که اکنون شایع است نيز چنين گويد تنها اندک تفاوتی در برابری و مساوات قائل است ... تنها اندکی