نقل از وبلاگ مسعود و مهدی

شنبه، 2 خرداد، 1383

 

اندر احوالات ثبت نام موبايل

 

در اسفند سال ۸۲ ثبت نام برای موبايل انجام شد وبرای در حدود ۰۰۰/۶۰۰/۵ خط   نام نويسی شد.و شرکت مخابرات برای هر خط ۰۰۰/۴۴۰ تومان دريافت کرد. طی کمتر از يک ماه به حساب مخابرات مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۴۶۴/۲ ( دو بيليون و چهار صد و شصت و چهار ميليارد تومان ) واريز شد.اين مبلغ در حدود ۹/۲ ميليارد دلار است. سود ماهيانه اين مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۹۲۰/۷۳ تومان است. اين مبلغ تا مهر سال ۸۳ که قرار است اولين سری موبايل های ثبت نامی را بدهند در اختيار مخابرات است.مسئولان هم قول داده اند تا مرداد ۸۴ به هر نفر يک خط بدهند.

به نظر شما چه کسی بايد پاسخگو باشد؟  مردم؟  مخابرات؟ پولها؟

  

¤ نوشته شده توسط 11:38 در زمان مسعود و مهدی

/ 7 نظر / 3 بازدید
artemis

سلام رزمنده ی مو من اميدوارم با هم آزادی و استقلال ميهن را ببينيم . شهدايی که نام بردی در قلب ما نيز جا دارند . در پناه حق پيروز و شاد باشی !

رهگذر

سلام دوست خوبم . حالت که انشاالله خوبه .....مااز سیاست بیزار نیستیم . و یه مملکت آباد و آزاد هم که معلومه ... خواست هر ناقص عقلی هم هست .... اما در آدمی چیزی رو یافتم . که این با هیچ چیز قابل قیاس و مقابله نیست .......... موفق باشی

iman

همه با هم برعليه سانسور در پرشين بلاگ

پسرتنها

سلام . از اينکه غلط های املایی نوشته من رو تذکر داديد ممنونم . البته من هميشه به ۱۶ قانع بودم . معلم ما هميشه ميگفت ۲۰ برای ولی فقيه است . ۱۹ برای خدا ، ۱۸ برای امامان و پيامبران ، ۱۷ برای اوليای خدا و از ما بهترون و ۱۶ به پايين برای بندگان خدا . در مورد مبايل خوب وقتی مملکتی توسعه پيدا نکنه و تعداد راههای سرمايه گذاری محدود باشه و مرم پول توی دستشون باد کرده باشه هرچند اندک خوب اين اتفاق خيلی طبيعيه و قرار نيست کسی پاسخگو باشه .

Hasti

واقعا چه کسی؟

افشين

تا حالا مگه کسی پاسخ گو بوده؟ .......ياحق