بذر انديشه استقلال آزادی۱۳۱

انسان تا جبهه جنگ را شخصا تجربه نکرده باشد با فيلم و سينما و تلويزيون هرگز نميتواند درک کند که فرزندان غيور اين ديار کهن و سر زمين اهورائی برای آفريدن حماسه پر شکوه سوم خرداد و آزادی خرمشهر چه جانفشانيها کرده اند . هر چند در اين افتخار جاويدان شخصا سهمی نداشتم ولی همين سربلندی مرا بس که داوطلبانه بياری يکی از شش دوست شهيدم به جبهه شتافتم .۱- دکتر مصطفی چمران ۲- مهندس احمد رحيم پور(برادر همسرم) ۳-خانم پروانه فروهر۴- آقای داريوش فروهر ۵-دکتر کاظم سامی۶-مهندس محمد حنيف نژاد.دو شهيد اول در راه استقلال و چهار شهيد آخر در راه آزادی مردم ايران جان باختند.

درود بی پايان بر تمامی شهيدان راه آزادی و استقلال و سربلندی ايران

/ 8 نظر / 3 بازدید
نيما

سلام من هم اول شدم. اين به اون!!!!

نيما

اما خشنودم كه شما هم يكي از رويدادهاي مهم تاريخ تحولات ايران را يادآور شديد. من معتقدم ۲ و ۳ خرداد نه از آن شخص يا حتي حكومت * بلكه به ملت بزرگ ايران تعلق دارد. پس نبايد انها را حكومتي دانست و از كنار ان بي تفاوت گذشت.

نيما

در مورد پيام شما در وبلاگم نكاتي را عرض كردم. فرصت كرديد مي تونيد ببينيد.من هم ادب و احترام خويش را به اين شهيدان و به ويژه برادر همسر شما ابراز مي دارم و از پروردگار براي انها و ديگر آزاديخواهان در گذشته طلب آمرزش مي كنم. روحشان شاد باد.

محبوبه

سلام دوست عزيز... از حضور سبزت ممنونم... مطلب جالبی نوشتيد اونم در اين روز فرخنده روز آزادی خرمشهر... اميدوارم همه شهيدان نامشان جاويدان و راهشان ادامه يابد انشاءالله... هميشه شاد وسبز باشيد.

نجمه(طلوع آزادی)

سلام .ايرانی هميشه حادثه آفريده و می آفريند . ايرانی ثابت کرده که اگر بخواهد می تواند به دست بياورد . و اينبار نيز ثابت می کند . شاد باشيد

mojgan

drood bar shoma va hameye azadikhahan

آبادانی

سلام. از اينکه به کلبه من سرزدين خوشحالم.و با نظری که داده بوديد موافقم. اما فکر ميکنم ما بايد همين راه رو ادامه بديم. موفق باشيد.

homiii

خيلی ممنون که به من سرزديد در ضمن کلمه ی اهانت را هم درست کردم ديگه ببخشيد من چون زياد تمرين فارسی ندارم املاهای کلمات را بعضی اوقات فراموش ميکنم.