تقديم به جسم نحيف اکبر گنجی

     دگر انديش مطلوب زمانست     که او سازنده خوب جهانست

     در ايران جای انديشه نهانست    به زير تسمه و چوب عيانست

/ 12 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
pooneh

سلام آقای مميزی . سروده بسيار گويايی بود.

nazanin

زهی عشق زهی عشق که ماراست خدا را ....خدا کمکش کنه !!فرشته ها مراقبش باشند!

هوشنگ

سلام... اين بزرگمرد؛ پهلوان اكبر ؛ حال خوبي ندارد و ما ساكت و ترسان، مرگ او را به انتظار نشسته ايم. آري! زنده كشي و مرده پرستي، شيوهء ديرينهء ماست.اين ققنوس آزاد و اين شاهين بلندپرواز كه آزادي و انديشه را با همه وجود فرياد زده است، اين آرش كه همه هستي اش را براي آزادي ايران، فدا كرده است، در حال مرگ است و ما مرگ او را به انتظار نشسته ايم تا بعد برايش مرثيه بسراييم و مدح گوييم. او هنوز زنده است. بياييد تا كار از كار نگذشته، از هر راهي كه مي توانيم، زندگي و آزادي او را فرياد زنيم. همين امروز؛ شايد فردا خيلي دير باشد... سری بزن...

yaraghan

خوب شد زود شروع کردید.وگرنه مجبور ميشدید به روح پرفتوحش تقديم کنيد

انجمنهای اسلامی خیزش سرخ

با سلام این عزیز در دستان شغالان روزگار دارد پرپر میشود، آیا اگر امام زنده بودند میگذاشتند شغال صفتان به نام جمهوری اسلامی یکی از عزیزان این انقلاب را اینگونه به چهار میخ بکشند؟ اُستاد از لطف شما به گنجی عزیز ممنونیم.

darvag

با درود فراوان . وبلاگ بسيار زيبايی داريد . از ما هم ديدن کنيد . وبلاگ داروگ ۸۲ که يکبار از زير تيغ فيلتر گذشته ولی هنوز مقاومت می کند . مقاله ی جديد مادر مورد دستگاه فاسد مذهبی است . ۱۴ مرداد سالروز مشروطيت مبارک باد .

مرغ سحر

تا لحطاتی پيش رايزنی در مورد برگزاری برنامه ادامه داشت. با تشکر از تمام دوستان به درخواست خانواده ی گنجی برنامه لغو شد. از تمام دوستان عزيز که قصد اومدن داشتن سپاسگذارم. و از اون دوستانی هم که اومدن عذر ميخوام. اگر برای فردا برنامه ای بود حتما به اطلاعتون ميرسونم. باز هم از همه سپاسگذارم.

آرش

تو مپندار که خاموشی من...هست برهان فراموشی من!

artemis

سلام استاد / اين روزها کارم خيلی زياد شده آخرين بار فقط پستی نوشتم و رفتم / دلتنگ شما و نوشته هاتان و نوشته های زيبای همسر بزرگوارتان هستم / اميدوارم کمی وقتم بيشتر شود / خداوند انشاالله نظری به احوال زندانيان بيگناه که تنها فريادشان زخمی دوباره بر پيکر نحيفشان است بيندازد / انگار همه چيز طلسم شده / انگار هنوز ماران ضحاک باید مغز ها را تهی سازند تا آرام گيرند /

مرغ سحر

امروز نه به دعوت هيچ کس, بلکه به دعوت قلبهايمان در جلوی بيمارستان ميلاد جمع ميشويم. شمعی ميافروزيم شايد شمع زندگی او خاموش نشود.