تقديم به فمينيست ها

لطيفه زير را قصد داشتم بعنوان ( جوک جمعه ) فردا برايتان بنويسم ولی ديدم خيلی بيشتر از يک لطيفه به درد مبارزه با تنک نظريهای شورای نگهبان ميخورد اينست که تا نهادهای تحميلی تعطيل نشده اند در وبلاگ امروز ميگذارم برای فردا هم خدا بزرگ است يک مطلبی پيدا ميکنم که مورد اعتراض بعضی دوستان قرار نگيرم که ميگويند ؛ فرق بين جوک و لطيفه را نميدانم؛

زنی نزد خليفه بغداد رفت و گفت : من پيغمبرم و از آسمان بمن وحی نازل ميشود . خليفه گفت مگر اين حديث را نشنيده ای که رسول ص فرمود ( لا نبی بعدی) زن گفت بلی ولی نفرمود( لا نبيه بعدی) يعنی فرموده بعد از من هيچ مردی پيغمبر نخواهد بود و نفرموده که هيچ زنی پيامبر نخواهد بود .

                                                            لطائف الطوايف

/ 9 نظر / 4 بازدید
armin

سلام اميدوارم حالت خوب باشه تمام مطلباتا خوندم به ما هم سر بزن

ahmad

وبلاگ جالبی داری و ممنون از اين که به من سر زدی

diroz

سلام ازيزم مطالب جالبی داشتی به ماهم سر بزن

شراره

سلام و ممنون.... راستی با مزه بود ..فردا هم خدا بزرگه ؛)

مهسا

سلام مرسی که اومدی نظر خاصی ندارم

mitra

حاجی زلزله فقط ضعيف ها رو مي ندازه نه شما رو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! يا علی

بهرام

سلام .... خدا رحم كنه فقط همين يك عرصه باقي مونده بود !!!

dariush

اين محمد شما فراموش كار تر از اين حرفها بوده. اين كه خوب است آنقدر در حرمسرايش مشغول عشقبازي با زنهاي رنگبارنگش بوده كه فراموش كرد بعد از خودش كسي را براي خلافت برگزيند. يكي غدير خم را آلت دست قرار داده و ديگري پيشوايي عمر را در نماز. نتايج اين كارهاي محمد را نيز ما حال آشكارا مي بينيم. سني در راه شيعيان بمب مي گذارد. و سركرده و پيشواي شيعيان هم به پيروانش مي گويد هر كس 5 سني را بكشد جايش در بهشت است. بسيار تاسف بار است كه ديني در 1400 سال قبل بنيان نهاده شد و از همان هنگام هم جنگ خويي در پيروانش بوده ولي حال كه ادعاي پيشرفت هم داريم و از دانش سخن مي گوييم باز هم جمعيتي بسيار زياد به دستورات سراسر اراجيف آن گوش فرا مي دهند. راستي بالاخره علماي جهل (پيشوايان ديني) شما دريافتند كه چقدر دخول روزه را باطل مي كند!!!!!!!!