بذر انديشه آزادی ۱۵۴

کسی نمی تواند قانونی به مردم تحميل کند که خود از آن اطاعت نمی کند

                                                                                             سيسرون

/ 5 نظر / 3 بازدید
artemis

اينا فقط تحميل می کنن حتی قانون رو هم نه هر چی که دلشون بخواد . آقای مميزی شما که مطالعات گسترده ای داريد به من بگوييد چرا ايرانی هميشه بدترين زمامداران را در زمان خود برای خود بر می گزيند يعنی زمانی که مثلا خود تصميم گيرنده است .

siamak

http://www.iran-chabar.de/1383/04/06/farid830406.htm http://belgiran.persianblog.ir/ با سلام و امید شادکامی. دو آدرس بالا به داستان .آن روز گرم و لعنتی.لینک داده اند.برای خوندن این داستان واقعی که در سال 59 در رشت اتفاق افتاد ،کافیست روی یکی از این دو آدرس کلیک کنید.خوشحال میشوم که نظرات اصلاحی و انتقادی شما را داشته باشم.این کار من در واقع برای نسلی است که از سالهای اول انقلاب و استقرار دوباره دیکتاتوری یا هیچ نمیدانند و یا دانسته ها آنقدر کم است که به سئوالهای بی پایان نسل جوان پاسخ نمیدهد..این کار من کوششی هر چند اندک در این جهت است..

amirbakhtiar

dorood bar shoma aghay momayezi . baray shoma arezoy pirouzo daram. gharar dadan ahang roy web hamonjor k farmodid mojeb mishe k web b sakhty bala biad . ama age bekhaid man mitonam dastor ahang gharar dadan ra baraton befrestam . rasty shoma id dar mesenger darid ? pirouz bashid . javid bad iran