بذر انديشه آزادی ۲۹۰

ميازار کس را که آزاد مرد      سر اندر نيارد به آزار مرد

                                                           فردوسی

/ 5 نظر / 4 بازدید
احمد

با سلام. می خواستم بهتون email بزنم ولی yahoo خراب بود. متن بيانيه ی ۵۶۵ تن را که خواندم بلافاصله دنبال اسم شما گشتم. واقعآ به شما خودم و جامعه ی ايران به خاطر اين حرکت تبريک می گویم. اميدوارم که با تداوم اين گونه حرکات زمينه برای بر قراری آزادی و دموکراسی هموار شود.

شمارشگر

با سلام ! داشتن اطلاعات از تعداد مراجعه کنندگان به سایت و بررسی تحلیلی و آماری از نوع و ترکیب آنهاامروزه یکی از ضروریات کار هر مدیر سایتی می باشد . اين يک سيستم آمار گيری از بازديدکنندگان سايت یا وبلاگ شماست که نمودارها و تحليل های آماری زيادی از بازديدکنندگان سايتتان را به شما ارائه خواهد نمود و احتياج به ثبت نام نيز ندارد.

MONJI

با سلام -راهکار مشخص است (انتقال حاکمیت) : تردید نداشته باشیم که انجام این انتقال به حق حاکیمت از وضع کنونی به وضع شایسته ان از الزامات اجتناب ناپذیر تاریخی و اجتماعی و فرهنگی است.هیچ تمهیدی خاص -نمی تواند تیرک در هم شکسته (حاکمیت فرقه ای )را زیر پوشش و چتر گسترده جامعه بزرگ ایرانی و تحولات الزام آور تاریخی و اجتماعی نگهدارد

sarzamine eshgh

ديروز که باز می گشتم، همه ی راه را آفتاب غروب می کرد. می دانی غروب چيست؟ آن بالا، ابرها چون کوه ها می ماندند: ديواری در افق برکشيده، سياه در دل کوير. می دانی کوير چيست؟ در راه بازگشت، در تمام راه، آفتابی در کويری غروب می کرد. می دانی دل چيست؟

رها

salam be hormoze aziz khili vaghte ke sa adat nadashtam biam injaa..... alanam ke omadam khili delam mikhat baghie matlabat ro ham be khonam ama inghdar zehnam ashoftast ke haminam be zor fahmidam... be har hal khoshhal shodam az in ke didamet shad bashi